من و شما یادمون نمیاد؛ اما تاریخ معاصر میگه از اول انقلاب که مهدی بازرگان مسؤول تشکیل دولت موقت شد، با وجودی که امام به صراحت از بازرگان خواست بدون در نظر گرفتن مصالح حزبی و گروهی دولت تشکیل بده، اما این مرد اکثر کابینه رو از لیبرال‌های ملی-مذهبی انتخاب کرد و این جماعت در هر گوشه‌ای از دولت، راه را برای نفوذ آمریکایی که دستش از منافع مردم ایران کوتاه شده بود باز کردند.

امام هم در صحبت‌ها و جلسات مرتب تذکراتی بهشون دادند و فرمودند « صریحاً اعلام می‌کنم: تا من هستم نخواهم گذاشت حکومت به دست لیبرال‌ها بیفتد.» (۶۷/۳/۱۲). (+) و (+)

تا اینکه در ماجرای تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ، کاسه داغ‌تر از آش شدند و به تریج قباشان برخورد و استعفا دادند. اما در همان مدت حضورشان ضررها زدند به مردم و منافع ملی که نمونه اش فسخ یک طرفه و بچگانه قرارداد تسلیحاتی که پولش هم پرداخت شده بود و وجودش دردسر شده بود برای دشمن. گفتن هم ندارد که در همان لانه جاسوسی اسنادی پیدا شد که گرگ در لباس میش بودن خیلی شان را اثبات کرد.

در طول این چهار دهه که ایران به برکت نیروهای دلسوز انقلاب و با وجود تمام دشمنی و سنگ‌اندازی دشمنان توانسته در رده‌ی همسایگانی که راه هموارتر و مادیات بیشتری داشته‌اند باقی بماند و در بسیاری از حوزه‌ها بالاتر از دیگران بدرخشد.

ظریف بی‌کارنامه در کنار سردار سلیمانی پرافتخار

اما در همین شرایط، اگر کسی مبتلا به رسانه‌های مغرض نباشد و منصفانه نگاه کند، صنایع و حوزه‌هایی که به مدیریت لیبرال‌ها گرفتار بوده، راهی معکوس را در پیش گرفته‌اند و انگلی شده‌اند برای اقتصاد و فرهنگ جامعه. جهان‌بینی مبتنی بر توهمات دیکته شده از سوی دشمن و تفکرات خود حقیر بین و اجنبی پرست و متوهمانه لیبرال‌های وطنی، همیشه منتهی به تصمیماتی شده است که نفعش به بیگانه و دودش در چشم ملت رفته است. این روزها هم که واضح و شفاف می‌توانیم ببینیم که کدام حوزه‌ها موجب آزار مردم و سرخوردگی کشور شده و کدام حوزه‌ها اقتدار و جایگاه بین‌المللی و قدرت چانه‌زنی ایجاد کرده است.

این جماعت وابسته، طبق سنت همیشگی‌شان، با کمترین تعهد به اخلاق و بیشتری تظاهر به روشنفکری دینی، سعی کرده‌اند کثافت‌کاری شان را گردن دیگران بیندازند و هیچ وقت نپذیرفتند که نقص از مبانی فکری‌شان است که منجر به تصمیمات غلط و خراب شدن اوضاع می‌شود. آخرین نمونه‌ی این بی‌شرمی و بی‌اخلاقی که بارها از لیبرال‌های خودباخته و اصلاح‌طلبان قدرت‌طلب خائن دیده‌ایم، یاوه‌گویی‌های مغرضانه‌ی مدافع حقوق آمریکا در سیاست خارجی کشور است که ترجمان انحراف این قوم بی‌دین و بی‌اخلاق است.

روباهانی که در ظاهر خود را در کنار انقلاب و انقلابیون متعهد به مردم نشان می‌دهند و در فراق سلیمانی‌ها اشک تمساح می‌ریزند اما چون به خلوت می‌روند کمر به نابودی تفکر خادمان ملت می‌بندند. ان‌شاالله که به زودی مکرشان به خودشان بازگردد و مردمی را که با هجوم اطلاعات مسموم رسانه‌ای بازی خورده‌اند و اسیر مکر وزیر ارتباط قطع کن شده‌اند، بیدار شوند و ببینند که دیگر برای فریب مردم، از هزار دغل‌کاری استفاده نمی‌شود و ناشیانه و با پررویی تمام و علنی، مردم را نادان فرض می‌کنند و با وقاحت به نادانی مردم می‌خندند …

وزیر مردم و وکیل مدافع دشمن
کثافت‌کاری لیبرال‌های بی‌کارنامه
برچسب گذاری شده در:                                     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *